WhatsApp ile ulaşın!

         Kuşadası Ses Sistemi Kiralama, Aydın Kiralık Ses Sistemi, Kiralık Sahne Sistemleri, Hoparlör Kiralama, Ses Sistemi Kiralama Fiyatları, Mikrofon Kiralama, Ekipman Kiralama, Günlük Kiralık Ses Sistemleri, Kiralık Ses Sistemi Kiralama, Profesyonel Ses Sistemi Kiralama, Ses

 

Hakkımızda

Hakkımızda


Kimiz?


TuruncuSes Organizasyon Ses, Işık, Sahne Sistemleri Kiralama Hizmetleri 2014 yılı içerisinde sanalfikirler bünyesinde kurulmuştur. Oluşturulan kaliteli, güçlü teknik alt yapı sayesinde bireysel ve kurumsal olarak planlanan etkinlik ve organizasyonlarda, güçlü ses, ışık ve sahne sistemleri ile birlikte genel organizasyon hizmetleri verilmektedir. 


Neler Yapıyoruz?


TuruncuSes Organizasyon  bireysel ve kurumsal olarak her türlü etkinlik ve organizasyonlarınızda size ses, ışık, sahne ve dj hizmetleri sunar. TuruncuSes profesyonel markaların güçlü ekipmanlarını kullanarak size kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Ses Işık Sahne Sistemleri Kiralama hizmetlerimiz Aydın, İzmir, Muğla ve Denizli illerinde sunulmakta olup en makul fiyatlarla hizmet vermekteyiz. İster açık, ister kapalı alanlarda, farklı kişi sayısına sahip olan tüm etkinliklerde, isteğinize göre dj hizmeti veya sadece ekipman temini sağlanabilir. Organizasyon taleplerinizde eskiden günümüze kadar duymak istediğiniz her türlü şarkıyı, 1000'lerce zengin müzik arşivi arasından dinleyerek misafirlerinize keyifli anlar yaşatabilmeniz mümkün!


Parti, Kına, Nişan, Düğün, Sünnet, Doğum Günü, Asker Eğlencesi, Çocuk Etkinlikleri, Açık Hava Organizasyonları, Açılış, Seminer, Toplantı, Sunum, Fuar, Sahne, Stand ve aklınıza gelebilecek her türlü ses sistemi ihtiyaçlarınızı karşılayabildiğimiz gibi, genel organizasyon hizmetleri de vermekteyiz. Tek talebiniz ile ihtiyacınız olan tüm ekipmanı adresinize kadar getiriyor, sizi hiç bir teknik detay ile uğraştırmıyoruz. Aklınızdan geçen organizasyon için "iletişim" sayfasından bize hemen ulaşın! 

 

Hesap numaralarımızı görmek için lütfen tıklayın.
Diğer ayrıntılara ulaşmak için lütfen tıklayın.


 

Tıkla Ara!